Sandtangstafetten 9.april
Resultat frå Sandtangstafetten 9/4-03:
Arrangør Bryne Friidrettsklubb.
Jenter 11/12 år:
1 IL Skjalg 06:22 Ingrid Kristiansen, Gjertrud Johansen, Ellen Dahl, Renate Paulsen
2 Moi IL 06:27 Jeanette Kjørmo, Anne Lise Svennevik, Andrea Eike, Ellen M. Øksendal
3 Sandnes IL 06:40 ?
4 Bryne FIK 07:01
Gutar + Mix 11/12 år:
1 Sandnes IL 05:47 ?
2 IL Skjalg 1. lag 05:48 Erik Frøiland, Håvard Bilkra, Espen Meling, Jan Einar Vatne
3 IL Skjalg 2. lag 06:14 Fredrik Finsnes, Lars Marvik, Bjørn S. Lorenzen, Joakim Haukaas
4 Klepp IL Mix 06:17
5 Sandnes IL 06:31
Jenter 13/14 år:
1 Moi IL 05:58 Sofia Bogstad, Lene Ottem, Marit Hjort, Maren Rasmussen
2 Sandnes IL 06:02 ?
3 IL Skjalg 06:03 Mari Olimstad, Mari Opsal, Renate Paulsen, Kaja S. Sæbø
4 Klepp IL 06:09
5 Gjesdal IL 06:24
6 Lye IL 06:24
7 Bryne FIK 06:36
8 EIK 06:44
Gutar 13/14 år:
1 EIK 05:29 Jørgen S. Dahle, Artur Cowie, Lazze Z. Jakobsen, Atle Skogen
2 Klepp IL 05:40 Svein Grøttå Ree, Ruben Waaland, Fredrik Tjelta, Vegard Eide
3 IL Skjalg 05:46 Fredrik Roalsø, Henning Grønnås, Askild Hegland, Kristian Helgø
4 Moi IL 05:49
5 Bryne FIK 06:18
Jenter 15/16 år:
1 IL Skjalg 05:11 ?
2 Gjesdal IL 05:45 ?
3 Bryne FIK 06:19 Torunn Gudmestad, Karen Mauland, Marte Underhaug, Jorunn Nærland
Gutar 15/16 år:
1 Lye IL 04:52 Asle Bleskestad, Bjørnar Serigstad, Tore Åsen, Rein Anders Lovra,
2 IL Skjalg 05:03 ?
3 Gjesdal IL 05:14 ?
4 EIK 05:43
Jenter 17/18 år:
1 IL Skjalg 1. lag 04:58 ?
2 IL Skjalg 2. lag 05:02 ?
Jærfriidrett u. kon. 05:38
Gutar 17/18 år:
1 Gjesdal IL 04:36 ?
2 IL Skjalg 04:47 ?
Artikkelen fortsetter under annonsen
Arrangør Bryne Friidrettsklubb.
Jenter 11/12 år:
1 IL Skjalg 06:22 Ingrid Kristiansen, Gjertrud Johansen, Ellen Dahl, Renate Paulsen
2 Moi IL 06:27 Jeanette Kjørmo, Anne Lise Svennevik, Andrea Eike, Ellen M. Øksendal
3 Sandnes IL 06:40 ?
4 Bryne FIK 07:01
Gutar + Mix 11/12 år:
1 Sandnes IL 05:47 ?
2 IL Skjalg 1. lag 05:48 Erik Frøiland, Håvard Bilkra, Espen Meling, Jan Einar Vatne
3 IL Skjalg 2. lag 06:14 Fredrik Finsnes, Lars Marvik, Bjørn S. Lorenzen, Joakim Haukaas
4 Klepp IL Mix 06:17
5 Sandnes IL 06:31
Jenter 13/14 år:
1 Moi IL 05:58 Sofia Bogstad, Lene Ottem, Marit Hjort, Maren Rasmussen
2 Sandnes IL 06:02 ?
3 IL Skjalg 06:03 Mari Olimstad, Mari Opsal, Renate Paulsen, Kaja S. Sæbø
4 Klepp IL 06:09
5 Gjesdal IL 06:24
6 Lye IL 06:24
7 Bryne FIK 06:36
8 EIK 06:44
Gutar 13/14 år:
1 EIK 05:29 Jørgen S. Dahle, Artur Cowie, Lazze Z. Jakobsen, Atle Skogen
2 Klepp IL 05:40 Svein Grøttå Ree, Ruben Waaland, Fredrik Tjelta, Vegard Eide
3 IL Skjalg 05:46 Fredrik Roalsø, Henning Grønnås, Askild Hegland, Kristian Helgø
4 Moi IL 05:49
5 Bryne FIK 06:18
Jenter 15/16 år:
1 IL Skjalg 05:11 ?
2 Gjesdal IL 05:45 ?
3 Bryne FIK 06:19 Torunn Gudmestad, Karen Mauland, Marte Underhaug, Jorunn Nærland
Gutar 15/16 år:
1 Lye IL 04:52 Asle Bleskestad, Bjørnar Serigstad, Tore Åsen, Rein Anders Lovra,
2 IL Skjalg 05:03 ?
3 Gjesdal IL 05:14 ?
4 EIK 05:43
Jenter 17/18 år:
1 IL Skjalg 1. lag 04:58 ?
2 IL Skjalg 2. lag 05:02 ?
Jærfriidrett u. kon. 05:38
Gutar 17/18 år:
1 Gjesdal IL 04:36 ?
2 IL Skjalg 04:47 ?