Arne Mjelde Sæther suveren vinner | ||||
|
||||
Fredrik Ole O. Andersen, Koll | ||||
|
||||
Mons Mjelde Sæther nr. 3 | ||||
|
||||
Maren Wangensteen raskeste kvinne | ||||
|
||||
Ingrid Berge vinner 13-14 årsklassen | ||||
|
||||
Hilde Eide vinner 12 år og yngre | ||||
|
||||
Endre Aamodt vinner 13-14 år | ||||
|
||||
Harald Olsnes raskest av de eldste | ||||
|
||||
Tor Omar Nyquist | ||||
|
||||
Torill Lindahl Pedersen raskest av de eldste kvinnene | ||||
|
||||
Moro med Miniton | ||||
|
||||
Fjellmaraton: Miniton
De beste resultater:
Menn under 25 minutter
Kvinner under 30 minutter
Alle resultater
Bilder: Heming Leira (løpende) Kjell Vigestad (premieutdeling)
Artikkelen fortsetter under annonsen
Menn under 25 minutter
1 Sæther,Arne Mjelde . 20:01
2 Oldereid Andersen,Fredrik Ole Koll 21:58
3 Sæther,Mons Mjelde Land Fik 22:00
4 Olsnes,Harald Felleskjøpet Bil 22:27
5 Bjørkedokken,Håvard Gol Il 22:49
6 Ommelstad,Oddgeir Torpa ski 22:50
7 Vestrum,Geir Arild Land F.i.k. 22:53
8 Goplen,Kristoffer Torpa ski 23:00
9 Aamodt,Endre Valdres Langløparlag 23:05
10 Sveen,Pål Bilit Vind Il 23:18
11 Hestad,Simen Fjellblom Il 23:38
12 Brenno Flæthe,Sveinung Gol Il 23:58
13 Moen,Børge . 24:19
14 Nybakk,Trond Datateket sport 24:24
15 Nysveen,Arvid Torpa ski 24:27
16 Austrheim,Arild Bil SM Mongstad 24:33
17 Nielsen,Per David Gjøvik Skiklubb 24:37
18 Wangensteen,Ole Gunnar Fjellblom Il 24:40
19 Leithe,Endre Fjellblom 24:40
20 Gjevre,Jostein Kjelsås 24:42
21 Vestrum,Roger Land F.i.k. 24:43
22 Skinstad,Åge Vind Il 24:51
23 Sæteren,Hans Olav Vest-torpa Ungdomslag 24:53
24 Morthov,Per Dnb Nor 24:54
25 Andresen,Markus Kjelsås 24:55
26 Finnøen,Bengt Fenøygutta 24:57
Kvinner under 30 minutter
1 Wangensteen,Maren Høre/ryfoss Il 24:11
2 Eide,Ida Øsil 24:38
3 Thoresen,Martine Haug Brandbu If 25:21
4 Tveit,Linda Redalen Il 25:33
5 Petersen Onsrud,Linn Beate Vind Il 25:45
6 Enger,Kristine Vind 26:13
7 Flugstad,Gerd Gausdal Fik 27:11
8 Eide,Hilde Øsil 27:14
9 Torgersen,Kristine K. Vind Il 27:26
10 Pedersen,Torill Lindahl . 27:32
11 Bråten Løvald,Kaja Asker Skiklubb 27:48
12 Hansen,Maria M GVHK 27:48
13 Moen,Elise . 29:49
14 Johansen,Oda Vind Il 28:04
15 Nysveen,Ann Katrin Torpa ski 28:31
16 dunker,elin Søndre Land I.l. 28:32
17 Karlsen,Maren Vind Il 28:33
18 Riste,Bjørg Anita Vestre Slidre Il28:46
19 Aamodt,Anne Grethe S Bagn Il 28:48
20 Berge,Ingrid . 28:49
21 Tafjord,Siv Kristin Eidsdal Il 28:57
22 Høivik,Marte Øsil 29:05
23 Wolhaug,Stine Eidsvoll Verk Skiklubb 29:07
24 Flugstad,Solveig Gausdal Fik 29:44
25 Bratlien,Torhild Belbo Vind Il 29:53
Alle resultater
Bilder: Heming Leira (løpende) Kjell Vigestad (premieutdeling)