OS IL HUMMELFJELLDILTEN 2002 11.AUGUST 2002
NARBUVOLL RESULTATER
-----------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n L a g T i d Etter
-----------------------------------------------------------------------
DAMER 12-15 10 KM
-----------------
1 0001 Berit Gjelten Alvdal IL 53.09
HERRER 12-15 10 KM
------------------
1 0008 Rolf Inge Odden Os IL 46.13
2 0007 Eirik Losgård Landheim Tynset IF 46.37 00.24
3 0005 Nils Kristen Sandtrøen Ren-Eng 47.54 01.41
4 0006 Bjørnar Høistad Os IL 51.49 05.36
5 0004 Hågen Urset Tolga IL 51.52 05.39
6 0012 Olai Steigen Johnsgård Ren-Eng 1:00.42 14.29
7 0009 Andre H Fredheim IL Nansen 1:01.13 15.00
8 0013 Per Inge Trøan Sømåen Ren-Eng 1:09.46 23.33
HERRER 16-19 10KM
-----------------
1 0016 Per Martin Sandtrøen Ren-Eng 41.36
2 0019 Leif Arne Muller Tynset IF 43.16 01.40
3 0017 Kjell Arne B Johnsen Tynset IF 44.24 02.48
4 0018 Togeir Mikkelsen Tynset IF 51.08 09.32
HERRER 20-29 10 KM
-------------------
1 0023 Per Johan Hartviksen Os IL 50.05
DAMER 30-39 10 KM
------------------
1 0028 Anveig Eide Høgli Tydal 53.12
2 0027 Astrid Nyvoll Os IL 1:04.12 11.00
HERRER 30-39 10 KM
-------------------
1 0030 Geir Østgårdsgjelten IL Nansen 44.15
DAMER 40-49 10 KM
------------------
1 0035 Turid Losgård Landheim Tynset IF 46.33
2 0034 Randi Osmoen N-Østerdal Fri. 49.59 03.26
HERRER 40-49 10 KM
-------------------
1 0040 Harald Jordet Tolga IL 44.28
2 0039 Hans Olav Trøan Ren-Eng 46.56 02.28
3 0038 Oddbjørn M Digre Alvdal IL 57.56 13.28
HERRER 50-59 10 KM
-------------------
1 0048 Lars Gløtvold N-Østerdal Fri. 50.14
2 0047 Leif Magne Aamo N-Østerdal Fri. 53.07 02.53
3 0046 Arvid Feragen N-Østerdal Fri. 56.38 06.24
HERRER 60- 10 KM
-----------------
1 0053 Ola Bjeldvik Svana IF 1:03.45
2 0054 Hermod Tellebond Stange SK 1:15.27 11.42
MOSJONSKLASSE 10 KM
-------------------
1 0061 Bente Losgård Landheim Tynset IF 57.25
2 0062 Erik Landheim Tynset IF 57.28 00.03
3 0060 Gunnar Ødegård N-Østerdal F. 1:03.44 06.19
HERRER 16-19 17 KM
-------------------
1 0070 Eirik Sund Os IL 1:26.48
DAMER 20-29 17 KM
------------------
1 0074 Elisabeth Omsjø NVHI 1:09.17
HERRER 20-29 17 KM
-------------------
1 0076 Martin Glomsås Bærums Verks 1:07.31
2 0077 Jon Arve Engebakken Tolga IL 1:19.30 11.59
HERRER 30-39 17 KM
-------------------
1 0083 Rune Gilde Hernes IL 1:07.33
2 0082 Dag Meli Os IL 1:17.20 09.47
3 0081 Jan Vidar Snefugl Folldal IF 1:35.46 28.13
HERRER 40-49 17 KM
-------------------
1 0090 Egil Skarpsno Ren-Eng 1:00.47
2 0091 Erik Müller Tolga IL 1:06.19 05.32
3 0088 Terje Hansen Ren-Eng 1:10.54 10.07
4 0089 Øyvind Tingelstad Vingelen 1:38.37 37.50
HERRER 50-59 17 KM
-------------------
1 0095 Ellef Odden Fåset 1:17.52
NARBUVOLL RESULTATER
-----------------------------------------------------------------------
Plass Nr. N a v n L a g T i d Etter
-----------------------------------------------------------------------
DAMER 12-15 10 KM
-----------------
1 0001 Berit Gjelten Alvdal IL 53.09
HERRER 12-15 10 KM
------------------
1 0008 Rolf Inge Odden Os IL 46.13
2 0007 Eirik Losgård Landheim Tynset IF 46.37 00.24
3 0005 Nils Kristen Sandtrøen Ren-Eng 47.54 01.41
4 0006 Bjørnar Høistad Os IL 51.49 05.36
5 0004 Hågen Urset Tolga IL 51.52 05.39
6 0012 Olai Steigen Johnsgård Ren-Eng 1:00.42 14.29
7 0009 Andre H Fredheim IL Nansen 1:01.13 15.00
8 0013 Per Inge Trøan Sømåen Ren-Eng 1:09.46 23.33
HERRER 16-19 10KM
-----------------
1 0016 Per Martin Sandtrøen Ren-Eng 41.36
2 0019 Leif Arne Muller Tynset IF 43.16 01.40
3 0017 Kjell Arne B Johnsen Tynset IF 44.24 02.48
4 0018 Togeir Mikkelsen Tynset IF 51.08 09.32
HERRER 20-29 10 KM
-------------------
1 0023 Per Johan Hartviksen Os IL 50.05
DAMER 30-39 10 KM
------------------
1 0028 Anveig Eide Høgli Tydal 53.12
2 0027 Astrid Nyvoll Os IL 1:04.12 11.00
HERRER 30-39 10 KM
-------------------
1 0030 Geir Østgårdsgjelten IL Nansen 44.15
DAMER 40-49 10 KM
------------------
1 0035 Turid Losgård Landheim Tynset IF 46.33
2 0034 Randi Osmoen N-Østerdal Fri. 49.59 03.26
HERRER 40-49 10 KM
-------------------
1 0040 Harald Jordet Tolga IL 44.28
2 0039 Hans Olav Trøan Ren-Eng 46.56 02.28
3 0038 Oddbjørn M Digre Alvdal IL 57.56 13.28
HERRER 50-59 10 KM
-------------------
1 0048 Lars Gløtvold N-Østerdal Fri. 50.14
2 0047 Leif Magne Aamo N-Østerdal Fri. 53.07 02.53
3 0046 Arvid Feragen N-Østerdal Fri. 56.38 06.24
HERRER 60- 10 KM
-----------------
1 0053 Ola Bjeldvik Svana IF 1:03.45
2 0054 Hermod Tellebond Stange SK 1:15.27 11.42
MOSJONSKLASSE 10 KM
-------------------
1 0061 Bente Losgård Landheim Tynset IF 57.25
2 0062 Erik Landheim Tynset IF 57.28 00.03
3 0060 Gunnar Ødegård N-Østerdal F. 1:03.44 06.19
HERRER 16-19 17 KM
-------------------
1 0070 Eirik Sund Os IL 1:26.48
DAMER 20-29 17 KM
------------------
1 0074 Elisabeth Omsjø NVHI 1:09.17
HERRER 20-29 17 KM
-------------------
1 0076 Martin Glomsås Bærums Verks 1:07.31
2 0077 Jon Arve Engebakken Tolga IL 1:19.30 11.59
HERRER 30-39 17 KM
-------------------
1 0083 Rune Gilde Hernes IL 1:07.33
2 0082 Dag Meli Os IL 1:17.20 09.47
3 0081 Jan Vidar Snefugl Folldal IF 1:35.46 28.13
HERRER 40-49 17 KM
-------------------
1 0090 Egil Skarpsno Ren-Eng 1:00.47
2 0091 Erik Müller Tolga IL 1:06.19 05.32
3 0088 Terje Hansen Ren-Eng 1:10.54 10.07
4 0089 Øyvind Tingelstad Vingelen 1:38.37 37.50
HERRER 50-59 17 KM
-------------------
1 0095 Ellef Odden Fåset 1:17.52