DESEMBER
31/12
Nyttårsløpet
Trondheim
31/12 Nyttårsløpet Fredrikstad En
runde To
runder X
X
X
31/12
Nyttårsløpet Oslo X
31/12 Nyttår/Kostymeløp
Valastrandmarka Rundt X
30/12 Mysen
Romjulshalvmaraton X
30/12 Ålesund
Nyttårsmaraton
28/12 Vinterkarusellen
på Romerike 5.løp
26/12
Valestrandmarka Rundt juleløp
18/12
BFG Fanas vinterkarusell
3.løp
16/12 Vinterkarusellen
på Romerike 4.løp
16/12 Meråker
Adventsmaraton
14/12
Trappeløp 3 Statens
hus Bergen
12/12 Fenring
vinterkarusell 4.løp
10/12
Modum
vinterkarusell 2.løp X
7/12 Vintertrimmen
Ski 2.løp X
6/12 Kraftkarusellen
3.løp
6/12 Frikarusellen
4.løp
2/12 Vinterkarusellen
på Romerike 3.løp
NOVEMBER
27/11
BFG Fanas vinterkarusell
2.løp
26/11 Modum
vinterkarusell 1.løp X
23/11 Våland
vinterkarusell 1.løp X
22/11 Kraftkarusellen
2.løp
19/11 Jessheim
Vintermaraton X
16/11 Vinterkarusellen
på Romerike 2.løp
16/11
Trappeløp
2 Statens hus Bergen
15/11 Frikarusellen
3.løp
9/11 Vintertrimmen
Ski 1.løpX
8/11 Kraftkarusellen
1.løp
6/11 BFG Fanas vinterkarusell
1.løp
5/11 Norske
resultater i New York City Maraton
4/11
Hålandsheia
Rundt
4/11 Vinterkarusellen
Ålesund 1.løp X
4/11 Vinterkarusellen
på Romerike 1.løpX
OKTOBER
29/10 Svalandsgubben
28/10 Trolløpet
28/10 Bjarte
Viks Eliteløp
28/10 Hinnaløpet
25/10 Frikarusellen
2.løp
21/10 Åbogen
terrengløp
21/10 Lyeløpet
21/10 Tysværtrimmen
21/10 Stoltzekleiven Opp
21/10 Tønsberg
Halvmaraton
17/10 Rotteracet 2000
17/10 Borredalen Rundt
29.løp
15/10 Oktober
Maraton
14/10 Norske
resultater i Beijing Marathon
14/10 Strandvoldbruas
minneløp
14/10 Furumomila
x
14/10 Torvikbukt
Rundt x
10/10 Borredalen Rundt
28.løp
8/10 Kjempesprekken
x
8/10 Fredrikstadmarka
Rundt
7/10 Solemohalvmila
7/10 Jaktløp
7/10 Limavatnet
rundt x
7/10
Nøklevann Rundt x
5/10 Høstløpet
4/10 Frikarusellen
1.løp
3/10 KIF-Karusellen
8.løp
3/10 Borredalen Rundt
27.løp
1/10 Osterøybruløpetx
1/10 Lina Roindt
1/10 Tustna-mila
x
1/10 Drammensmaraton x
SEPTEMBER
30/9 Djupadalten
30/9 Solaløpet
30/9 Fanahytten
Opp
28/9 VABIK-karusellen
14.løp
27/9 Holavatnet
Rundt
26/9 BK´s
Duathlon
26/9 Borredalen Rundt
26.løp
24/9 Nordmarkstravern
x
24/9 Minitravern
24/9 Kokstad
Rundt
24/9 Kanaljoggen
24/9 Rusaset
Rundt
23/9 Numedalsløpet
X
23/9 Rallarløpet
23/9 Duathlon
NM X
22/9 Valestrandmarka Rundt
12.løp
21/9 VABIK-karusellen
13.løp
19/9 Lurdalsløpet
X X
19/9 Borredalen Rundt
25.løp
17/9 Fanamilen 10km 5km X
17/9 Mandalsmaraton
X
16/9 Amfisenteret
ekstremløp
16/9 Birkebeinerløpet
16/9 Tereng NM, Lyngdal
16/9 Høybråtenjoggen
X
16/9 Årefjorden
Rundt X
14/9 VABIK-karusellen
12.løp
14/9 HSIL-Løpet
12/9 RBIR-Karusellen
9.løp
12/9 Borredalen Rundt
24.løp
10/9 Hornindalsmila
9/9 MjøsdalsdiltenX
9/9 UKI-Karusellen
5.løp
9/9 Skimila
X
9/9 Homenkollen Rundt
9/9 Hardangervidda Maraton
9/9 Lørenskogløpet
8/9 Valestrandmarka Rundt
11.løp
6/9 Follotrimmen,
Krokstrand X
5/9 Borredalen Rundt
23.løp
3/9 Jungerløpet
3/9 Over
Brekka
2/9 Oslo
Maraton
AUGUST
31/8
VABIK-karusellen 11.løp
31/8
Trappeløp
1 Statens hus Bergen
30/8 Vegmuseumsløpet
30/8 Rett til værs
29/8 Laksevågløpet kort
lang
29/8 KIF-karusellen
6.løp
29/8 Borredalen Rundt
22.løp
28/8 Venåstrimmen
27/8 Jordbrudilten
27/8 Flemstubben
27/8 Askøy
Halvmaraton
27/8 Langsjøløpet
27/8 Ytrebygda
Rundt
26/8 Birkebeinerrittet
26/8 Vikjamili
26/8 Halden
Maraton
26/8 1814-løpet
25/8 Valestrandmarka Rundt 10.løp
24/8 VABIK-karusellen 10.løp
23/8 OBIKs terrengkarusell 4.løp
23/8 Follotrimmen 6.løp
23/8 Modum FIKs
høstkarusell 1.løp
23/8 Holavatnet
Rundt
23/8 Klatringen
til Tryvann
22/8 Trønderjogg
22/8 Maridalen Sprintduathlon
22/8 RBIR-karusellen 7.løp
22/8 Kambomila
22/8 Borredalen Rundt
21.løp
21/8 Baneheia Triathlon
21/8 BFGs Sommerkarusell 5.løp
20/8 Krifastløpet
20/8 Rundt Nor
20/8 Øyeren Rundt
20/8 Trondheim
Maraton
19/8 Manpowerstafetten
19/8 Bergsdalen
halvmaraton
19/8 Bogstad Triathlon
19/8 Nordvest
Maraton
19/8 Kråkefjorden
Rundt
18/8 Ole Bull løpet
17/8 UKI-karusellen
4.løp
17/8 VABIK-karusellen 9.løp
17/8 Sølvtrimmen
16/8 Holavatnet
Rundt
15/8 Borredalen Rundt
20.løp
14/8 UKI-karusellen
4.løp
13/8 Heiamila
12/8 Ringeriksmaraton
12/8 Hadsel
Maraton
12/8 Kaptein
Dreiers Minneløp
12/8 Oslo
Triathlon
12/8 Oslo
- Lærdal
11/8 Valestrandmarka Rundt 9.løp
10/8 VABIK-karusellen 8.løp
8/8 RBIR-karusellen 6.løp
8/8 KIF-Karusellen
4.løp
8/8 Borredalen Rundt
19.løp
7/8 BFGs Sommerkarusell
4.løp
5/8 Kongsvinger
Maraton
5/8 Jessheim
Triathlon
4-6/8 Salomon-x
adventure North Scandinavia
1/8 Borredalen Rundt
18.løp
JULI
30/7 Farrisrunden
29/7 Grenserittet
28/7 Valestrandmarka Rundt 8.løp
27/7 Torvikbukt triathlon
25/7 Borredalen Rundt
17.løp
24/7 BFGs Sommerkarusell 3.løp
22/7 Hornindalsvatnet maraton
22/7 Fitjar halvmaraton
18/7 Borredalen Rundt
16.løp
17/7 Lille Jotunheimen Rundt
17/7 Jotunheimen Rundt
11/7 Borredalen Rundt
15.løp
10/7 BFGs Sommerkarusell 2.løp
8/7 Rødtangen
Rundt
8/7 Fjordalangs
7/7 Valestrandmarka Rundt
7.løp
5-8/7 St.Olavsloppet
4/7 Borredalen Rundt
14.løp
2/7 Veressjøen Rundt
1/7 Femundløpet
1/7 Atlanterhavsløpet
1/7 Kristinaløpet
1/7 Jølster Maraton
1/7 Midnight
Sun Marathon
1/7 Oddvar
Helleruds Minneløp
1-2/7 Veteran
NM
JUNI
28/6 Trønder Øst Løpet
27/6 Borredalen Rundt
13.løp
26/6 BFGs Sommerkarusell 1.løp
24/6 Den Store Styrkeprøven
24/6 Lonevåsmila
24/6 Nordmarka
Skogsmaraton
24/6 NM Triathlon
22/6
Lysløypetraver´n
21/6 Modum
FIKs vårkarusell 5.løp
20/6 Borredalen Rundt
12.løp
18/6 Fatnesnuten
Rundt
18/6 Oppløpet
18/6 Hurdalsjøen
Rundt
18/6 Liajoggen
17/6
Alstahaug Maraton
17/6 Askøybroløpet
17/6 Myllavatnet
Rundt
17/6 Orkelsjøen
Rundt
17/6 Blomstermila
17/6
Frøylandsvatnet
Rundt
17/6 Olympic
Day Run
17/6 Bergen
Maraton
17/6 Geiranger halvamaraton
16/6 Nattskirenn
flåen
16/6 St.Hansgaloppen
16/6 Valestrandmarka Rundt 6.løp
15/6 VABIK-karusellen 7.løp
15/6 UKI-karusellen 3.løp
14/6 Modum
FIKs vårkarusell 4.løp
14/6 Follotrimmen 5.løp
14/6 UCKs sykkelkarusell 5.ritt
13/6 Borredalen Rundt
11.løp
13/6 UKI-karusellen 3.løp
13/6 KIF-Karusellen
3.løp
12/6 Ølmedalen
Rundt
11/6 Mjøsa Rundt
10/6 Spitsbergen
Marathon
10/6 Mandalsløpet
9/6 Kjempekastløpet
9/6 Valestrandmarka Rundt 5.løp
8/6 Sommerløpet
8/6 VABIK-karusellen 6.løp
7/6 Edmund Kristiansens
Minneløp
7/6 Drabantbyløpet
7/6 Kanthaugløpet
7/6 Follotrimmen
4.løp
7/6 Modum FIKs
vårkarusell 3.løp
7/6 OBIKs terrengkarusell 3.løp
6/6 Bjargløpet
6/6 Borredalen Rundt
10.løp
4/6 Osloløpet
3/6 Haugesund
Halvmaraton
3/6 Kløfta minitriathlon
3/6 Det Norske
Fjellmaraton
1/6 Askerrunden
MAI
31/5 Hansastafetten
31/5 UCKs sykkelkarusell 4.ritt
31/5 Modum
FIKs vårkarusell 2.løp
30/5 Maridalen Sprintduathlon
30/5 Sommerskogløpet
30/5 Borredalen Rundt
9.løp
29/5 Arnaløpet
28/5 Vestfold Rundt
28/5 B-NM sykkel
28/5 Stemmeseggi Over
28/5 Gjersjøen
Rundt
27/5 Sandefjordsløpet
27/5 Samnangerløpet
27/5 Hærlandsrittet
27/5 Stavanger trimtriathlon
27/5 Glitreløpet
26/5 TrioVingløpet
26/5 Valestrandmarka Rundt 4.løp
25/5 Bynesløpet
25/5 Follotrimmen 3.løp
25/5 Sydspissen
Rundt
25/5 VABIK-karusellen 5.løp
25/5 UKI-Karusellen 2.løp
25/5 RYE-løpet
24/5 OBIKs terrengkarusell 2.løp
24/5 Maihaugenløpet
24/5 UCKs sykkelkarusell 3.ritt
24/5 Modum FIKs
vårkarusell 1.løp
23/5 KIF-Karusellen 2.løp
23/5 Fanafjellet
Opp
23/5 Borredalen rundt
8.løp
23/5 RBIR-karusellen
2.løp
22/5 Familietrimmen
21/5 Nordmarka
Rundt
21/5 Stovnerløpet
20/5 Villmannen
20/5 Hurdalsløpet
20/5 Bodøløpet
20/5 Skaugumløpet
20/5 Hadeland Maraton
20/5 Sponestafetten
19/5 Blomstringsløpet
18/5 VABIK-karusellen 4.løp
16/5 Borredalen Rundt
7.løp
15/5 Hommelvikrittet
14/5 Holmenkolstafetten
13/5 Ceres-rittet
12/5 Valestrandmarka Rundt 3.løp
11/5 Skau-Skau-løpet
11/5 Flyplassrunden
10/5 Follotrimmen 2.løp
10/5 UCKs sykkelkarusell 2.ritt
10/5 Hydro Rundt
9/5 Fjellveiløpet
9/5 Borredalen Rundt
6.løp
9/5 Tordenskioldløpet
7/5 Fredrikstadløpet
6/5 KM terreng
Sør-Trøndelag
6/5 Bærumsrunden
6/5 Bølerstafetten
6/5 Grete Waitz løpet
6/5 Råskinnet
6/5 Råtassen
6/5 Ålesund
Maraton
6/5 Furumostafetten
5/5 Albyløpet
4/5 Fjellseterløpet
4/5 Skansemyrstafetten
4/5 VABIK-karusellen 3.løp
3/5 OBIKs terrengkarusell 1.løp
2/5 Ranheim Rundt
2/5 Fana tempo
2/5 Borredalen
Rundt 5.løp
2/5 Enebakk Rundt
2/5 Ytrebygda
Rundt
2/5 Maridalen
Sprintduathlon
1/5 KM for Buskerud :Terrengløp
Stryken
1/5 ASK-Stafetten
1/5 Esefjorden Rundt
1/5 Sabbaløpet
APRIL
30/4 Sentrumsløpet
29/4 Viggaløpet
29/4 Valderløpet
29/4 Siddisløpet
29/4 UKI-Karusellen
1.løp
28/4 Valestrandmarka Rundt 2.løp
27/4 Studentstompen
27/4 Follotrimmen 1.løp
27/4 VABIK-karusellen 2.løp
26/4 Fjellhamarstafetten
26/4 UCKs
sykkelkarusell 1.ritt
25/4 Borredalen Rundt
4.løp
25/4 KIF-Karusellen
1.løp X
18/4 Borredalen Rundt
3.løp
15/4 Rett Vest
14/4 Valestrandmarka Rundt 1.løp
13/4 VABIK-karusellen 1.løp
13/4 Oslokarusellen 4.løp
11/4 Borredalen Rundt
2.løp
11/4 Byåsenrunden
11/4 Krogvannet Rundt
9/4 Baksjøløpet
9/4 Osterfjordlaupet
9/4 Haldenmila
9/4 Rådalen
Rundt
9/4 NM terrengløp
8/4 NM terrengløp
8/4 Garnes Tempo
8/4 Troll Ski Marathon
6/4 Krogvannet
4/4 Borredalen Rundt
1.løp
2/4 Trongjo
Opp
1/4 NM
vintertriathlon
1/4 Mosvannsløpet
1/4 Aprilspøken
Skarverennet
MARS
30/3 Oslokarusellen 3.løp
30/3 Odderøya Rundt VABIK
2.treningsløp
29/3 Ålgårdstafetten
27/3 BFG Fanas Vinterkarusell 8.løp
26/3 Parkløpet Sandnes
25/3 Muslimilen
25/3 Sør-norskmesterskapteerrengløp
og KM Rogaland
23/3 Baneheia VABIK 1.treningsløp
22/3 Sandtangsløpet
22/3 OBIKs Skikarusell
19/3 Birkebeinerrennet
18/3 Vestagder
Vinterkarusell 6.løp
18/3 Askøymesterskapet
i terrengløp
18/3 Romerike Vinterkarusell
sammenlagt.
18/3 Romerike
Vinterkarusell 10.løp
16/3 Oslokarusellen 2.løp
15/3 Frikarusellen
8.løp
14/3 StrandebarmVinterkarusell8.løp
13/3 Inga-Låmi
11/3 Norgeskarusellen3.løp
9/3 Romerike Vinterkarusell
9.løp
8/3 Tønsberg
Vinterkarusell
6/3 BFG Fanas
Vinterkarusell 7.løp
5/3 Bergsjø Rundt
4/3 Ergavatnet
Rundt
2/3 Oslokarusellen 1.løp
2/3 Ski vinterkarusell 5.løp
2/3 ASK-mila
FEBRUAR
|