RBIR
og DNM Romerike, Vinterkarusell 2001-2002
7.
løp Haga 19-jan-2002 12.0 km
( 5.0 km)
Resultater 2001-2002
10.løp
Lillestrøm
9.løp
Årnes
8.løp
Fetsund
7.løp
Haga
6.løp Bjørkelangen
5.løp
Jessheim
4.løp
Lillestrøm Bilder
fra Lillestrøm
3.løp
på Lørenskog
Resultater
og bilde fra 2. løp- Høybråten
Resultater 1.løp Sørum
Billedreportasje
Sørum
Sammenlagtresultater
Vinterkarusellen på Romerike 2001/2002
Alt
om Vinterkarusellen RBIR 2001/2002
Sammenlagtresultater
Vinterkarusellen på Romerike 2000/2001
Resultater
fra samtlige løp i karusellen 2000/2001
KB, Kvinner bedrift født etter 1967
1
Siv Hilde Houmb
Romerike Runners Team 51.38
K3B, Kvinner født 1963-1967
1
Hanne C Bolstad
Privat
53.38
K4A, Kvinner født 1958-1962
1
Nina Hansteen
Royal Sport
49.14
2
Turid Knudsen
Løpsklubben 1814
61.51
K5A, Kvinner født 1948-1952
1
Monica Aamodt
Romerike Blad BIL
74.47
K5B, Kvinner født 1943-1947
1
Kerstin Lodding
Skjetten Apotek
62.33
K6A, Kvinner født 1938-1942
1
Signy Henden Rustlie
Telenor
76.50
Rita Steinsvik første kvinnen i mål på Haga.
KK, Kvinner, kort løype
1
Rita Steinsvik
Romerike P I L
22.06
2 Marianne Opsahl Ull/Kisa IL
22.18
3
Grete Nerdrum
Privat
22.39
4
Kristin Moen
Privat
23.07
5
Hilde Johansen
Haga IF
24.05
6
Inger Marie Vinje DNL
24.32
7
Inger Berntzen
Fet FIK
24.44
8 Marianne Berge
Privat
24.47
9
Mette S Haugstveit
Lørenskog Komm
25.24
10
Grete Løge
Gjensidige NOR Sport
25.54
11
Aase Bekkevar
Åsen IL
26.55
12
Unni Løkeberg
AHF
27.22
13
Trude Essie Gulbrandsen Taxi Sport
27.30
14
Dagrun Rommen Ull/Kisa
27.32
15
Kari Døhlen
Åsen IL
27.35
16
Kristin Stenerud
Privat
28.07
17
Turid Grimsbo
Gjensidige NOR Sport
28.20
18
Audny Skari
MIUL
28.34
19
Sigrid Muri Hansen Nittedalsjoggen
28.56
20
Kari Jensen
DNL
29.10
21
Anne Helene Brynildsen Saxi BIL
29.42
22
Marit Skoveng
Lørenskog Komm
30.50
23
Laila Sandvold
Fenstad SK
31.05
24
Kari Hansen
Axis-Shield
32.29
25
Grete Bjørgan
Privat
32.33
26
Aud J Korsmo
Posten Årnes
32.41
27
Mona Lill Bekkevar Åsen IL
36.56
28
Synøve Damhaug
Møller US
38.46
29 Ragnhild J Molstad
Fenstad
99.00
K19, Jenter under 20 år, kort løype
1
Christine Fjeldvang Rælingen vdr sk
23.15
2
Marianne Bergh
Rælingen vdr sk
24.13
Rune Nilsen i en klasse for seg på Haga.
MA, Menn aktive født etter 1967
1
Rune Nilsen
R &
Å
41.35
2
Tommy Torgersen
Lørenskog FIL
44.02
MB, Menn bedrift født etter 1967
1
Øistein Olsen
Andersen & Co
46.59
2
Tore Wang
Privat
47.03
3
Kjetil Brynildsen
Supplies Team AS
54.21
4
Øyvind Solli
Fet OL
55.02
5
Torgeir Skjønhaug
Fet OL
56.13
6
Lars Kjønniksen
KLP-BIL
58.47
M3B, Menn født 1963-1967
1
Steinar Lien
Oppegård IL
46.32
2
Ole Anderdal
Elcon Sport
46.43
3
Ole G Nyjordet
Nettbuss
49.26
4
Steinar Thoresen
Hvam vdr
52.43
5
Per Morten Tessem
JESI
58.17
6
Trond Øie
Gjensidige NOR Sport
58.53
7
Vidar Nordli
EMMU
59.19
M4A, Menn født 1958-1962
1
Sven Svensson
Krigsskolen
44.12
2
Jan Kristian Bredesen Sanitetsregimentet
45.57
3
Tore J Berg
Romerike Runners Team 47.01
4
Odd Vidar Tenold
Løpsklubben 1814
47.59
5
Arne Frithjof Løken Løpsklubben 1814
49.09
6
Erling Carlsen
Hvam vgs
50.06
7
Stein Frode Bech
Bryn & Aarflot
51.20
8
Nils Lindgren
Privat
52.41
9
Øyvind Huse
Privat
53.19
10
Terje Rokseth
Esso Sport
55.38
11
Kjetil Standal
Alcatel STK
55.50
12
Knut Engen
Posten
Eidsvollstrøm
56.14
13
Kai Bjørntvedt
Asker LK/FR
56.51
14
Åge Jensen
DNL
57.11
15
Stein Bidne
Rælingen OK
57.32
16
Tore Rudolfsen
Privat
60.30
17
Øystein Lindboe
Privat
61.55
18
Kåre Svensson
Privat
66.16
19
Rune Martin Kjærstad Privat
68.30
M4B, Menn født 1953-1957
1
Per Gunnar Røstad
Romerike Runners Team 49.05
2
Asbjørn Jokstad
Kløfta IL
49.12
3
Sigmund Jensen
Romerike Runners Team 52.15
4
Jan Stensland
Løpsklubben 1814
52.39
5
Kåre Skovli
Saxi BIL
53.07
6
Nils Kr Brekke
Gjensidige NOR Sport
55.28
7
Sverre Lang
Esso
57.14
8
Geir Haugstveit
Integris
59.13
M5A,
Menn født 1948-1952
1
Bjørn Lauglo
Stovnerkameratene
45.01
2
Sten Solfjeld
BUL
46.04
3
Rolf Meek
Lillestrøm SK
48.13
4
Olav Engen
Løpsklubben 1814
49.27
5
Vidar Dvergedal
Romerike Runners Team
51.29
6
Bjørn Sandvold
Fenstad SK
52.31
7
Bjørn Knudsen
Stovnerkameratene
53.13
8
Arild T Syversrud
Arcus
54.42
9
Bjørn Holøymoen
Telenor
55.46
10
Peter Borg
IFE
55.52
11
Johnny Jørgenvåg
Asics Norge
57.03
12
Kåre Andersen
Privat
57.09
13
Torgeir Wahl
Oslo
sporveier
58.23
14
Svein Pettersen
Privat
60.04
15
Ragnar Solberg
Oppsal
60.52
16
Halvard Haug
H
S IL
61.03
17
Tor-Arne Stenhaug Bombardier
61.22
18
Petter Holen
Kløfta
IL
62.47
19
Trygve Haug
Navipartner A
64.11
20
Arild Haga
Lørenskog Komm
66.37
21
Torfinn Langeland Canon Norge
68.37
M5B, Menn født 1943-1947
1
Odd A Nilsen
Løplabbet
43.01
2
Knut Erichsen
Stovnerkameratene
50.34
3
Finn Løkeberg
AHF
53.31
4
Kjell G Krisiansen
Rælingen El.i
55.15
5
Asbjørn Møllegaard Cubic-Imek AS
56.11
6
Håkon Stefferud
DNB IL Oslo
56.38
7
Bjørn Holthe Andersen
PTL
57.21
8
Egil Sørensen
Lørenskog FIL
57.41
9
Ola Bjerke
Privat
58.11
10
Dag Thomassen
IFE
58.39
11
Leif Røise
Feiring
IL
59.14
12
Egil V Steinum
Hydro Oslo
59.25
13
Terje Olsen
Ullensaker komm
60.55
14
Odd M Jensen
Lørenskog FIL
61.28
15
Paul Åge Paulsen
LFK-BIL
61.58
16
Odd Schjønnesen
DNL
62.15
M6A, Menn født 1938-1942
1
Harald Schiøtz
Ready
55.59
2
Henning Høgheim Ull/Kisa IL
57.27
3
Jon Dalen
DNL
59.47
4
Arvid Nordli
NSB
63.58
5
Bjørn Østerud
Haga IF
75.33
M6B, Menn født 1933-1937
1
Hans-Erik Loftesnes
DuPont
54.03
Dag Arne Hole førstemann i mål på Haga.
MK, Menn, kort løype
1
Dag-Arne Hole
Kripos
18.11
2 Oddbjørn Homstvedt
Trøgstad HK-gruppe
18.33
3
Runar Bålsrud
Hurdal IL
19.29
4
Arve Stamnes
Norcontrol BIL
19.38
5
Knut Ove Woldvik
EDB Fundator
19.58
6
Bjørn Berntzen
Motek
20.05
7
Morten Omland
Student
20.17
8
Eivind Tjønneland
Nodenet AS
20.20
9
Jan-Erik Rybråten
R&Å
20.56
10
Frank Karamovic
Hurdal IL
21.17
11
Kåre Chr Olsen
Bertel O Steen
21.31
12
Jan Myhrvold
Sørum IL
21.38
13
Asgeir Engelstad
Privat
21.41
14
Oddvar Andersen
Trio rengjøring
22.02
15
Tore Ragnar Olsen
Ull/Kisa IL
22.25
16
Roger Amundsen
Privat
22.33
17
Eivind Flemmen
Tele Danmark
23.03
18
Harald Kildal
Norgesinvest
23.22
19
Sverre Solberg
NILU
23.47
20
Terje Røhne
Cubic-Imek AS
24.01
21
Morten Krogstad
Privat
24.10
22
Trygve Hagen
R&Å
24.12
23
Ole Sannes
Esso Sport
24.15
24
Christian Georg Busch
Privat
24.46
25
Knut Kristiansen
Gjensidige NOR Sport
24.49
26
Arne Martin Soot
Posten Romerike
25.02
27
Helge Velure
Ull/Kisa IL
25.05
28
Frank Johnny Kristiansen Privat
25.08
29
John Ivar Olsen
Sørum IL
25.34
30
Bjørn Feltstykket
FTBI
25.37
31
Åge Bekkevar
Åsen IL
25.47
32
Ragnar Rognhaug
UD BIL
26.11
33
Øystein Smestad
Lanier Norge
26.16
34
Svein Magnus Grønbeck Privat
26.32
35
Tore Nyhuus
Opel Club
26.39
36
Per Skaret
Privat
26.43
37
Per Kirkerud
FO
26.49
38
Edvin Finstuen
Opel Club
27.02
39
Morten Johansen Draka Norsk Kabel Årnes 27.24
40
Jon Tore Halseth
JIL Lillestrøm
27.45
41
Svein Westbye
Posten Lillestrøm
27.49
42
Håkon Håkonsen
Privat
28.12
43
Øivind Schea
Blaker
IL
28.15
44
Rollo Lingjærde
Sørum
28.40
45
Helge Bratlien
Sørum IL
28.58
46
Ivar Molstad
Fenstad
29.06
47
Per W Bøe
Opel Club
29.08
48
Odd Hansen
Nittedalsjoggen
29.17
49
Karsten Antonsen Privat
29.22
50
Per Christiansen
Privat
29.24
51
Freddy Hansen
Romerike Blad BIL
29.26
52
Øystein Ekeberg
J 11-2
29.31
53
Frode Wolla
Privat
29.35
54
Roland Jansson
Bombardier
29.59
55
Jan-Erik Tymer
Privat
30.52
56
Kjell Nordang
Privat
31.23
57
Vidar Hoel
Møller
BIL
31.25
58
Roy Kolstad
Oslo sporveier
32.24
59
Steinar Norrøne
Nedre Romerike Taxi
32.43
60
Bjørn Pedersen
Team Nordlia
32.49
61
Olav Linde
Privat
33.30
62
Peter Plenne
Linderud IL
33.58
63
Terje Notø
SAS
36.58
64
Bjørn Karl Kilvik
Privat
38.17
65
Konrad Svensson
Privat
42.47
M19, Gutter under 20 år, kort løype
1
Thomas Flemmen
Nittedal IL
19.53