BODØ FIK BODØLØPET 2000
LØRDAG 20. MAI 2000
START/MÅL:
MØRKVEDHALLEN RESULTATER
Resultater 1999.
--------------------------------------------------------------------------------
Plass N a v n Ant Alder
Lag/sted T i d
--------------------------------------------------------------------------------
MOSJONSKLASSE 5KM
-----------------
1 Terje
Dalfest 10 K 7 Humørjogg 18.01
2 Ingolf
Kristiansen 15 K 5 Widerøe 19.51
3 Lennart
Pedersen 3 K 4 Bodø 20.40
4 Lene
Pedersen 1 K 4 Bodø
FIK 21.29
5 Svein
Johansen 10 K 8 Humørjogg 21.48
6 Halvard
Lundestad 13 K 8 Humørjogg 23.51
7 Ingrid
Støen 2 K 2 Alstad
ung.skole 23.57
8 Runar
Christensen 2 K 5 Tverlandet
IL 24.01
8 Tommy
Christensen 1 K 1 Tverlandet
IL 24.01
10 Benthe
Solvik 5 K 7 Bodø
Hovedflystasjon 24.18
11 Tor
Mange Andreassen 5 K 4 Bodin
vgs 24.24
12 Guri Moe 12 K 8 N
P S 24.29
13 Bjørg
Hansen 7 K 6 S
K S 24.40
14 Sissel
Tverrli Holte 1 K 5 Sunndal
IL 25.30
15 Svenn-Gunnar
Antonsen 8 K 7 ABIL 25.58
16 Unni
Kari H. Sivertsen 5 K 7 Bodø 26.36
17 Anna
Henriksen 6 K 8 Posten
IL 26.53
18 May-Lill
Svendsen 9 K 5 Bodø 29.10
19 Cindy Schreier
1 K 4 Bodø 32.18
20 Espen Stahl
1 K 4 Tverlandet 32.23
21 Klara
Tverrli 1 K 11 Bodø 37.03
22 Andreas
Sandnes Olsen 1 K 1 Bodø 46.29
22 Tom
Arild Olsen 8 K 4 Bodø 46.29
MOSJONSKLASSE
10KM
------------------
1 Tarjei
Sandnes 1 K 4 Esso
Sport 34.01
2 Morten
Gryt 1 K 3 Skjerstad
IL 37.07
3 Erik
Ø. Bakkejord 4 K 3 Tverlandet
IL 37.20
4 Jan
Oddvar Sørnes 4 K 4 Høgskolen
i Bodø 37.43
5 Øyvind
Fredheim 10 K 5 B&OI
Friidrett 38.28
6 Svein
Eggesvik 2 K 4 Mehamn
IL 38.43
7 Helge
Asbjørnsen 8 K 7 Posten
IL
38.48
8 Odd
Eidner 4 K 5 Bodø 38.55
9 Thomas Holte
1 K 4 Bodø 39.39
10 Arnt-Egil Solbakk
5 K 5 Tverlandet
IL 39.58
11 Eivind Støen
2 K 5 N
S S 40.31
12 Bjørn
Sivertsen 10 K 5 Posten
IL 41.03
13 Bård
Pedersen 2 K 2 Tverlandet
IL 41.28
14 Knut
Olav Wang Andersen 1 K 3 Innstrandens
IL 43.40
15 Chris Schreier
1 K 5 Bodø 44.00
16 Børge Kristiansen
1 K 3 Innstrandens
IL 44.05
17 Jan Ole Olsen 16 K 6 N
K L 44.51
18 Arne
J. Kristoffersen 2 K 4 Redningsselskapet
45.50
19 Sigmund
Rønning 1 K 4 Intekno 45.54
20 Roy
Kristensen 6 K 5 Bodø 46.05
21 Lasse Djerv
2 K 6 N
P S 46.29
22 Tor
Magnus Molund 1 K 6 N
S S 46.43
23 Tor
Inge Normann 13 K 6 B&OI
Friidrett 46.47
24 Arthur
Lillefosse 2 K 8 Braathens 46.54
25 Thorbjørn
Buschmann 11 K 8 Tverlandet
IL 47.33
26 Ivar
A. Hansen 11 K 9 Bodø 47.41
27 Håkon
Lunde Saxi 2 K 3 Innstrandens
IL 48.10
28 Svenn
Melby Hanssen 11 K 7 Bodø 48.19
29 Roger
Olsen 6 K 5 Tverlandet 48.23
30 Bjørn
Vian 5 K 4 Hansen
Dahl Holding 48.42
31 Bjørn
Ove Skarmark 5 K 6 Tverlandet
IL 49.27
32 Kjell
Humstad 7 K 8 Posten
IL 49.36
33 Jan-Erik
Eriksen 6 K 6 Tverlandet
IL 50.01
34 Bjørn
Salomonsen 9 K 5 Bodø 50.06
35 Reidar
Andersen 2 K 8 IK
Junkeren 50.09
36 Marit
Fløttkjær 6 K 7 Innstrandens
IL 50.16
37 Marianne
Karlsen 4 K 4 Tverlandet
IL 50.37
38 Trond
Trondsen 8 K 6 Tverlandet
IL 50.54
39 Håvard
Rendal 1 K 1 Tverlandet
IL 51.46
40 Torbjørg
W. Henriksen 6 K 8 Bodø
Kommune 51.52
41 Martin
Nicolaisen 1 K 1 Tverlandet
IL 51.53
42 Knut-H.
Nicolaysen 7 K 4 Tverlandet
IL 51.54
43 Inger
Larsen 2 K 6 Innstrandens
IL 53.05
44 Hugo
Nicolaisen 4 K 6 Tverlandet
IL 53.24
44 Arne
Idar Johansen 6 K 5 Bodø 53.24
46 Anne
Marit Stork 2 K 4 Husbanken 53.27
47 Asbjørn
Strøm 2 K 6 Nordstranda
IL 54.05
48 Oskar
Pedersen 9 K 8 Bodø 55.59
49 Roar
Arne Kvitvik 17 K 8 Stabil 56.19
50 Svein
Olav Danielsen 9 K 5 Tverlandet 56.43
51 Hans
Einar Helgesen 13 K 7 Bodø 57.33
KVINNER
HALVMARATON 55-59ÅR
---------------------------
1 Ellen
Kristensen 6 Bodø Kommune 1:53.10
MENN HALVMARATON
19-39ÅR
------------------------
1 Kurt
Nilsen 3 Rana FIK 1:16.58
2 Roger
Strand 12 Fengslet 1:40.32
MENN HALVMARATON
40-44ÅR
------------------------
1 Tom-Roger
Johansen 6 Braathens 1:15.43
MENN HALVMARATON
45-49ÅR
------------------------
1 Stein
Hermansen 3 Rana FIK 1:20.43
2 Gøran
Engan 11 Røkland 1:28.14
MENN HALVMARATON
50-54ÅR
------------------------
1 Åsmund
Andreasen 14 Bomek 1:26.58
2 Tore
Tveraabak 4 B&OI Friidrett
1:27.34
MENN HALVMARATON
55-59ÅR
------------------------
1 Per Johnsplass
8 N S B 1:32.19
2 Johs
Slethaug 1 Hovding 1:46.49
MENN HALVMARATON
60-64ÅR
------------------------
1 Per
Arvid Normann 13 B&OI Friidrett
1:37.33
2 Sivert
Pettersen 16 Shell 1:43.38
I mosjonsklassene
5km og 10km er det ingen klasseinndeling. Løpernes alder fremkommer
som følger:
K1=12-14år/K2=15-16år/K3=17-18år/K4=19-39år/K5=40-44år/K6=45-49år/
K7=50-54år/K8=55-59år/K9=60-64år/K10=65-69år
og K11=70 år og eldre.