Stomperudkarusellen 2.løp Bergrunden
Bergrunden Lørenfallet 22.04.2004
MENN AKT. 17-34 ÅR
1 1 Jonny Schmidt 1 K/S Sørum Sjakk 32.44,0
2 2 Paul Schmidt 1 K/S Sørum Sjakk 37.49,0
MENN VET. 35-39 ÅR
1 43 Per Olav Ullstad 24 K/S Privat 38.15,0
MENN VET. 40-44 ÅR
1 91 Sven Svensson 1 K/S Privat 30.38,0
2 84 Oddbjørn Homstvedt 8 K/S Trøgstad HC gruppe 30.49,0
3 83 Jan Kristian Bredesen 1 K/S Sørum I L 31.23,0
4 88 Steinar Bråten 1 K/S Sparebanken 1 fors 32.02,0
5 94 Tom K Borge 2 K/S Frogner IL 35.10,0
6 81 Vidar Lillebo 11 K/S Fet Skiklubb 35.46,0
7 86 Ole Alfred Solberg 6 K/S Privat 37.55,0
8 87 Vidar Doknes 1 K/S Nordre Eidsvoll IL 39.30,0
9 90 Ivar Melnes 1 K/S Blaker IL 39.59,0
10 93 Bjørn Skeie 1 K/S FFI BIL 41.58,0
MENN VET. 45-49 ÅR
1 142 Tor Henning Lindhart 6 K/S Oslo Sporveier 32.26,0
2 143 Asbjørn Oppegaard 14 K/S AHF 35.27,0
3 148 Bernd Aband 1 Privat 38.08,0
4 141 Geir Leon Olsen 3 K/S Oslo Sporveier 39.38,0
5 144 Ove Aastorp 7 K/S Privat 39.50,0
6 147 Rune Martin Kjærnstad 3 K/S Privat 40.15,0
7 146 John Lystad 9 K/S Privat 40.19,0
MENN VET. 50-54 ÅR
1 208 Steinar Gressløs 1 K/S Ull/Kisa 33.17,0
2 209 Bjørn Knudsen 1 K/S Privat 33.36,0
3 204 Arne Langseth 11 K/S Søndre Høland IL 35.32,0
4 214 Ivar Egeberg 12 K/S Blaker IL 35.42,0
5 218 Øivind Dahl Sørum IL 36.06,4
6 206 Ragnar Møllegaard 22 K/S Sørum I L 36.19,0
7 215 Jan Sagsveen 8 K/S Sørum I L 36.32,5
8 203 Bjørn Holøymoen 1 K/S Privat 36.40,0
9 201 Erik Nafstad 1 K/S Fet FIK 38.06,0
10 207 Ottar Arnold Eide 3 K/S Privat 39.19,4
11 210 Anton Wehinger 6 K/S Blaker IL 40.33,0
12 217 Torgeir Solbekken Frogner IL 40.39,0
13 213 Trond Løfsgaard 24 Sørum I L 41.26,0
14 205 Torgeir Wahl 3 K/S Oslo Sporveier 42.09,0
15 211 Kjell Ove Olafsen 24 K/S Lpsklubben 1814 43.26,0
16 216 Jarle Sørby Nes Hundeklubb 45.54,0
MENN VET. 55-59 ÅR
1 253 Bjørn Lauglo 1 K/S Stovner Kameratene 32.16,0
2 259 Tor Arne Stenhaug 1 K/S Privat 35.29,0
3 256 Harald Stokstad 24 Sørum I L 36.33,0
4 255 Widar Hellerud 20 K/S Møller BIL 37.05,0
5 258 Odd Nordli 24 K/S Lørenskog FIL 38.18,0
6 257 Kåre Norheim 1 K/S Privat 38.25,0
7 251 Leif Hestvik 24 K/S Sørum I L 43.13,0
8 261 Øivind Møllegaard 24 K/S Sørum I L 46.14,0
9 262 Torleiv Flystveit 24 K/S Sørum I L 47.15,0
10 263 Åge Johansen 1 Romerike Runners Team 50.30,0
11 252 Arne Halvorsen 6 K/S Lørenskog FIL 1:14.00,0
MENN VET. 60-64 ÅR
1 289 Kjell Jonhaugen 1 Nittedal Joggen 32.48,0
2 290 Julian Jonassen 24 K/S AHF 36.04,0
3 293 Vemund Wemundstad Statsbygg 36.08,0
4 291 Ragnar Lund 24 K/S Sørum I L 36.27,0
5 286 Petter Kildal 24 K/S Alcatalel Bil 36.39,0
6 288 Haakon Huatorpet 1 K/S Simrad Bil 41.12,0
7 281 Ragnar Rognhaug 6 K/S UD Bil 44.05,0
8 284 Bjørn Østerud 1 K/S Haga IF 48.05,0
9 283 Øistein Hillestad 1 K/S Fet FIK 1:03.54,7
MENN VET. 65-69 ÅR
1 304 Odd Langgård 1 K/S Flo/Kjeller BIL 40.32,0
2 301 Endre Valestrand 6 K/S Diplom IS BIL 1:45.03,0
MENN VET. 70-74 ÅR
1 311 Ingolf Østmo 1 K/S AHF 40.56,0
2 313 Knut Årnes 1 K/S Privat 45.11,0
3 312 Harry Sigurd Pedersen 1 K/S Privat 1:01.01,1
MENN VET. 75 ÅR OG ELDRE
1 318 Per Helstad 1 K/S Blaker IL 49.11,0
2 316 Hans Bæreg 1 K/S Sørum I L 1:45.03,0
KVINNER AKT. 17-34 ÅR
1 381 Weronica Bergum 2 K/S Oslo Sporveier 42.21,0
KVINNER VET. 35-39 ÅR
1 411 Trine N. Høiseth 19 K/S Sørum I L 43.54,0
KVINNER VET. 50-54 ÅR
1 461 Torill Skoglund 5 K/S SBC Sport 39.52,0
KVINNER VET. 55-59 ÅR
1 471 Inger Berntzen 1 K/S Fet FIK 38.32,0
2 472 Amalija Leber 4 K/S Lørenskog FIL 39.19,0
3 475 Kerstin Lodding 18 K/S Romerike Runners Team 50.29,0
KVINNER VET. 60-64 ÅR
1 481 Wenche Haga 22 Norsk fraktsenter 48.23,0
KVINNER VET. 65-69 ÅR
1 491 Signy Henden Rustlie 1 K/S Telenor BIL 49.18,0
MENN KORT
1 538 Harald Ødegård 14 K/S Raumnes & Årnes IL 06.52,2
2 532 Jan-Erik Rybråten 1 K/S Raumnes & Årnes IL 06.54,5
3 543 Georg Horvei 1 K/S Frogner IL 07.24,7
4 545 Tore Tvethaug K/S Raumnes & Årnes IL 07.30,9
5 539 Rolf Hexeberg 1 K/S Raumnes & Årnes IL 07.34,8
6 529 Erik Holt 24 K/S Fet FIK 07.37,5
7 542 Petter Rødfoss 8 K/S Raumnes & Årnes IL 07.38,2
8 531 Per O Antonsen 18 K/S Norkring Joggers 08.12.2
9 536 Tore Foss 1 K/S Privat 08.21,7
10 541 Frode Wolla 3 K/S Privat 08.29,4
11 527 Arnold Sjøenden 23 K/S Fundia 08.34,1
12 540 Trygve Hagen 24 K/S Privat 08.40,8
13 533 Odd Sohlmann 9 K/S E Joggen 09.48,3
14 530 Tore Johansen 20 K/S Privat 09.53,9
15 534 Tore Strøm 11 K/S Simrad Bil 10.54,8
16 544 Olav Linde 4 K/S Privat 11.31,8
17 535 Helge Brattlien 24 K/S Sørum I L 11.36,3
18 537 Tor Simonsen 1 K/S Privat 12.45,6
19 546 Brynjar Øie Privat 13.10.2006
20 526 Agnar Kvatningen 5 K/S SBC Sport 13.35,0
KVINNER KORT
1 623 Anne Lillegård 4 K/S Ull/Kisa 06.48,9
2 631 Mari Tvethaug Raumnes & Årnes IL 07.20,8
3 630 Ida B. Solbrekken Frogner IL 08.18,8
4 624 Dagrun Rommen 13 K/S Ull/Kisa 09.20,9
5 629 Trude Essie Guldbrandsen Privat 09.42,3
6 628 Marit Skoveng 1 K/S Romerike Runners Team 10.36,1
7 626 Astrid Jacobsen 14 K/S Privat 11.00,2
8 622 Eva Strøm 10 K/S Nordea Bil 11.44,7
9 625 Liv Jorun Simonsen 1 K/S Privat 14.02.2
10 621 Karin Blakisrud Kruke 16 K/S Ullensaker Komune 18.00,0
10 627 Bjørg Holås Privat 18.00,0
GUTTER 11-12 ÅR
1 678 Jakob A: Moen Sørum I L 05.14,4
2 680 Anders Rasmussen Sørum I L 05.16,2
3 673 Anders M. Ullstad 1 K/S Fet IL 05.27,3
4 679 Ola Sørby Bråten Sørum I L 05.32,6
5 675 Lars Rikheim Huus 1 K/S Sørum I L 05.48,4
6 676 Åsmund Røst Wien Blaker IL 06.10.2
7 677 Joakim L. Molander Blaker IL 06.15,8
GUTTER 13-14 ÅR
1 721 Kevin Fritz 1 K/S Raumnes & Årnes IL 04.39,9
2 722 Philip Røst Wehinger 5 Blaker IL 05.12.2
3 724 Mats Gjerdet Skedsmo Skiklubb 05.13,9
4 723 Paul Kriebel 1 K/S Sørum I L 05.24,7
GUTTER 15-16 ÅR
1 772 Vidar Ulvestad 4 K/S Ull/Kisa 04.15,9
2 773 Rolf Marius Hexeberg 1 K/S Sørum I L 04.24,6
3 774 Daniel Schmidt 5 K/S Privat 04.47,8
JENTER 11-12 ÅR
1 831 Marianne Syslak 2 K/S Sørum I L 05.17,9
2 830 Sara Bråten 2 K/S Sørum I L 05.20,5
3 833 Siri H Stene 1 K/S Sørum I L 06.01.2
4 835 Vilde Holmøy Sørum IL 06.07.2
5 834 Emile M. Tunskaug Sørum IL 06.11.2
6 829 Heidi Sletnes Hellerud 2 K/S Ullern 06.56,1
7 832 Christiane Moskau 1 K/S Sørum I L 07.09.2
8 828 Annelinn Hjelle 2 K/S Ullern 1:39.00,0
JENTER 13-14 ÅR
1 871 Maria Ulvestad 4 K/S Ull/Kisa 04.49,9
2 874 Kristin Schmidt Sørum Sjakklubb 05.18,4
3 872 Maren Andrea Tanum Sigvar 3 K/S Sørum I L 05.24,6
JENTER 15-16 ÅR
1 921 Lene Engebretsen K/S Raumnes & Årnes IL 05.36,6
Artikkelen fortsetter under annonsen
MENN AKT. 17-34 ÅR
1 1 Jonny Schmidt 1 K/S Sørum Sjakk 32.44,0
2 2 Paul Schmidt 1 K/S Sørum Sjakk 37.49,0
MENN VET. 35-39 ÅR
1 43 Per Olav Ullstad 24 K/S Privat 38.15,0
MENN VET. 40-44 ÅR
1 91 Sven Svensson 1 K/S Privat 30.38,0
2 84 Oddbjørn Homstvedt 8 K/S Trøgstad HC gruppe 30.49,0
3 83 Jan Kristian Bredesen 1 K/S Sørum I L 31.23,0
4 88 Steinar Bråten 1 K/S Sparebanken 1 fors 32.02,0
5 94 Tom K Borge 2 K/S Frogner IL 35.10,0
6 81 Vidar Lillebo 11 K/S Fet Skiklubb 35.46,0
7 86 Ole Alfred Solberg 6 K/S Privat 37.55,0
8 87 Vidar Doknes 1 K/S Nordre Eidsvoll IL 39.30,0
9 90 Ivar Melnes 1 K/S Blaker IL 39.59,0
10 93 Bjørn Skeie 1 K/S FFI BIL 41.58,0
MENN VET. 45-49 ÅR
1 142 Tor Henning Lindhart 6 K/S Oslo Sporveier 32.26,0
2 143 Asbjørn Oppegaard 14 K/S AHF 35.27,0
3 148 Bernd Aband 1 Privat 38.08,0
4 141 Geir Leon Olsen 3 K/S Oslo Sporveier 39.38,0
5 144 Ove Aastorp 7 K/S Privat 39.50,0
6 147 Rune Martin Kjærnstad 3 K/S Privat 40.15,0
7 146 John Lystad 9 K/S Privat 40.19,0
MENN VET. 50-54 ÅR
1 208 Steinar Gressløs 1 K/S Ull/Kisa 33.17,0
2 209 Bjørn Knudsen 1 K/S Privat 33.36,0
3 204 Arne Langseth 11 K/S Søndre Høland IL 35.32,0
4 214 Ivar Egeberg 12 K/S Blaker IL 35.42,0
5 218 Øivind Dahl Sørum IL 36.06,4
6 206 Ragnar Møllegaard 22 K/S Sørum I L 36.19,0
7 215 Jan Sagsveen 8 K/S Sørum I L 36.32,5
8 203 Bjørn Holøymoen 1 K/S Privat 36.40,0
9 201 Erik Nafstad 1 K/S Fet FIK 38.06,0
10 207 Ottar Arnold Eide 3 K/S Privat 39.19,4
11 210 Anton Wehinger 6 K/S Blaker IL 40.33,0
12 217 Torgeir Solbekken Frogner IL 40.39,0
13 213 Trond Løfsgaard 24 Sørum I L 41.26,0
14 205 Torgeir Wahl 3 K/S Oslo Sporveier 42.09,0
15 211 Kjell Ove Olafsen 24 K/S Lpsklubben 1814 43.26,0
16 216 Jarle Sørby Nes Hundeklubb 45.54,0
MENN VET. 55-59 ÅR
1 253 Bjørn Lauglo 1 K/S Stovner Kameratene 32.16,0
2 259 Tor Arne Stenhaug 1 K/S Privat 35.29,0
3 256 Harald Stokstad 24 Sørum I L 36.33,0
4 255 Widar Hellerud 20 K/S Møller BIL 37.05,0
5 258 Odd Nordli 24 K/S Lørenskog FIL 38.18,0
6 257 Kåre Norheim 1 K/S Privat 38.25,0
7 251 Leif Hestvik 24 K/S Sørum I L 43.13,0
8 261 Øivind Møllegaard 24 K/S Sørum I L 46.14,0
9 262 Torleiv Flystveit 24 K/S Sørum I L 47.15,0
10 263 Åge Johansen 1 Romerike Runners Team 50.30,0
11 252 Arne Halvorsen 6 K/S Lørenskog FIL 1:14.00,0
MENN VET. 60-64 ÅR
1 289 Kjell Jonhaugen 1 Nittedal Joggen 32.48,0
2 290 Julian Jonassen 24 K/S AHF 36.04,0
3 293 Vemund Wemundstad Statsbygg 36.08,0
4 291 Ragnar Lund 24 K/S Sørum I L 36.27,0
5 286 Petter Kildal 24 K/S Alcatalel Bil 36.39,0
6 288 Haakon Huatorpet 1 K/S Simrad Bil 41.12,0
7 281 Ragnar Rognhaug 6 K/S UD Bil 44.05,0
8 284 Bjørn Østerud 1 K/S Haga IF 48.05,0
9 283 Øistein Hillestad 1 K/S Fet FIK 1:03.54,7
MENN VET. 65-69 ÅR
1 304 Odd Langgård 1 K/S Flo/Kjeller BIL 40.32,0
2 301 Endre Valestrand 6 K/S Diplom IS BIL 1:45.03,0
MENN VET. 70-74 ÅR
1 311 Ingolf Østmo 1 K/S AHF 40.56,0
2 313 Knut Årnes 1 K/S Privat 45.11,0
3 312 Harry Sigurd Pedersen 1 K/S Privat 1:01.01,1
MENN VET. 75 ÅR OG ELDRE
1 318 Per Helstad 1 K/S Blaker IL 49.11,0
2 316 Hans Bæreg 1 K/S Sørum I L 1:45.03,0
KVINNER AKT. 17-34 ÅR
1 381 Weronica Bergum 2 K/S Oslo Sporveier 42.21,0
KVINNER VET. 35-39 ÅR
1 411 Trine N. Høiseth 19 K/S Sørum I L 43.54,0
KVINNER VET. 50-54 ÅR
1 461 Torill Skoglund 5 K/S SBC Sport 39.52,0
KVINNER VET. 55-59 ÅR
1 471 Inger Berntzen 1 K/S Fet FIK 38.32,0
2 472 Amalija Leber 4 K/S Lørenskog FIL 39.19,0
3 475 Kerstin Lodding 18 K/S Romerike Runners Team 50.29,0
KVINNER VET. 60-64 ÅR
1 481 Wenche Haga 22 Norsk fraktsenter 48.23,0
KVINNER VET. 65-69 ÅR
1 491 Signy Henden Rustlie 1 K/S Telenor BIL 49.18,0
MENN KORT
1 538 Harald Ødegård 14 K/S Raumnes & Årnes IL 06.52,2
2 532 Jan-Erik Rybråten 1 K/S Raumnes & Årnes IL 06.54,5
3 543 Georg Horvei 1 K/S Frogner IL 07.24,7
4 545 Tore Tvethaug K/S Raumnes & Årnes IL 07.30,9
5 539 Rolf Hexeberg 1 K/S Raumnes & Årnes IL 07.34,8
6 529 Erik Holt 24 K/S Fet FIK 07.37,5
7 542 Petter Rødfoss 8 K/S Raumnes & Årnes IL 07.38,2
8 531 Per O Antonsen 18 K/S Norkring Joggers 08.12.2
9 536 Tore Foss 1 K/S Privat 08.21,7
10 541 Frode Wolla 3 K/S Privat 08.29,4
11 527 Arnold Sjøenden 23 K/S Fundia 08.34,1
12 540 Trygve Hagen 24 K/S Privat 08.40,8
13 533 Odd Sohlmann 9 K/S E Joggen 09.48,3
14 530 Tore Johansen 20 K/S Privat 09.53,9
15 534 Tore Strøm 11 K/S Simrad Bil 10.54,8
16 544 Olav Linde 4 K/S Privat 11.31,8
17 535 Helge Brattlien 24 K/S Sørum I L 11.36,3
18 537 Tor Simonsen 1 K/S Privat 12.45,6
19 546 Brynjar Øie Privat 13.10.2006
20 526 Agnar Kvatningen 5 K/S SBC Sport 13.35,0
KVINNER KORT
1 623 Anne Lillegård 4 K/S Ull/Kisa 06.48,9
2 631 Mari Tvethaug Raumnes & Årnes IL 07.20,8
3 630 Ida B. Solbrekken Frogner IL 08.18,8
4 624 Dagrun Rommen 13 K/S Ull/Kisa 09.20,9
5 629 Trude Essie Guldbrandsen Privat 09.42,3
6 628 Marit Skoveng 1 K/S Romerike Runners Team 10.36,1
7 626 Astrid Jacobsen 14 K/S Privat 11.00,2
8 622 Eva Strøm 10 K/S Nordea Bil 11.44,7
9 625 Liv Jorun Simonsen 1 K/S Privat 14.02.2
10 621 Karin Blakisrud Kruke 16 K/S Ullensaker Komune 18.00,0
10 627 Bjørg Holås Privat 18.00,0
GUTTER 11-12 ÅR
1 678 Jakob A: Moen Sørum I L 05.14,4
2 680 Anders Rasmussen Sørum I L 05.16,2
3 673 Anders M. Ullstad 1 K/S Fet IL 05.27,3
4 679 Ola Sørby Bråten Sørum I L 05.32,6
5 675 Lars Rikheim Huus 1 K/S Sørum I L 05.48,4
6 676 Åsmund Røst Wien Blaker IL 06.10.2
7 677 Joakim L. Molander Blaker IL 06.15,8
GUTTER 13-14 ÅR
1 721 Kevin Fritz 1 K/S Raumnes & Årnes IL 04.39,9
2 722 Philip Røst Wehinger 5 Blaker IL 05.12.2
3 724 Mats Gjerdet Skedsmo Skiklubb 05.13,9
4 723 Paul Kriebel 1 K/S Sørum I L 05.24,7
GUTTER 15-16 ÅR
1 772 Vidar Ulvestad 4 K/S Ull/Kisa 04.15,9
2 773 Rolf Marius Hexeberg 1 K/S Sørum I L 04.24,6
3 774 Daniel Schmidt 5 K/S Privat 04.47,8
JENTER 11-12 ÅR
1 831 Marianne Syslak 2 K/S Sørum I L 05.17,9
2 830 Sara Bråten 2 K/S Sørum I L 05.20,5
3 833 Siri H Stene 1 K/S Sørum I L 06.01.2
4 835 Vilde Holmøy Sørum IL 06.07.2
5 834 Emile M. Tunskaug Sørum IL 06.11.2
6 829 Heidi Sletnes Hellerud 2 K/S Ullern 06.56,1
7 832 Christiane Moskau 1 K/S Sørum I L 07.09.2
8 828 Annelinn Hjelle 2 K/S Ullern 1:39.00,0
JENTER 13-14 ÅR
1 871 Maria Ulvestad 4 K/S Ull/Kisa 04.49,9
2 874 Kristin Schmidt Sørum Sjakklubb 05.18,4
3 872 Maren Andrea Tanum Sigvar 3 K/S Sørum I L 05.24,6
JENTER 15-16 ÅR
1 921 Lene Engebretsen K/S Raumnes & Årnes IL 05.36,6